ارتباط با ما

شما می توانید به صورت حضوری یا غیرحضوری با ما در ارتباط باشید.

آدرس پستی:

ضلع جنوبی خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و خیابان ابوریحان، ساختمان فروردین، طبقه شش

وب سایت:

با مولفین مجموعه های آموزشی اکسیر بهتر آشنا شوید

هرکس که در دو دهه اخیر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی، و به ویژه آمادگی آزمون آیلتس بوده باشد، قطعا اسم این دو استاد برتر زبان انگلیسی و آیلتس را از خیلی ها شنیده است. کارنامه درخشان فعالیت و رزومه این دو استاد به قدری پربار است که زبان از توصیف قاصر است. زبان آموزان بسیار زیادی، هر دوی این استاد انگلیسی را توصیه کرده و همیشه به ویژگی های متمایز کننده ایشان اشاره می کنند. دغدغه آموزش با کیفیت، وقت و انرژی زبان آموز و کاربردی بودن فعالیت شان همیشه بارز بوده است. سال ها تدریس سطوح مختلف، سوپروایزری و مدیریت آموزش چندین موسسه آموزشی، نوشتن سیستم های آموزشی، ایجاد تغییرات برای اصلاح آموزش برخی آموزشگاه ها، نوشتن ۷ کتاب آموزشی زبان انگلیسی و آیلتس، تهیه بیش از ۷ هزار اسلاید آموزشی، تهیه بیش از ۳۰۰ ساعت ویدیوها و پادکست های صوتی آموزشی، نوشتن حدود ۴۰۰ طرح درس کامل برای کتب و سیستم های آموزشی، و بیشتر از ۱۵۰ سمینار آموزشی نتیجه ی این جریان آموزشی است.

پس از چند سال همکاری آموزشی، و جستجوی مدام برای یافتن بستری برای فعالیت های آموزشی بدور از حواشی و اولویت های دیگر مثل کسب و کار، و ناکام ماندن در یافتن آن مرکز خاص، آقایان حسینی و مهرعلیان تصمیم گرفتند آن سیستم آموزشی خلق کنند تا با ارایه خدماتی با استانداردهای فوق العاده، آموزش را در کشور متحول کنند. نتیجه آن خط فکری، تولد آکادمی زبان اکسیر شد.

 

سجاد حسینی

سجاد از ۱۰ سالگی زبان خواندن را شروع کرد و در ۱۷ سالگی، اولین کلاس گروهی خود را تجربه کرد. او در اولین تجربه هایش، متوجه شد که چیزی در درون اون وجود دارد که با تدریس شکوفا و ارضا می شود: کمک به دیگران. ایشان اعتقاد دارند که معلمی، دنیای خاصی است که متاسفانه تعریف درستی از آن در جامعه وجود ندارد. صرف داشتن دانش، یا دانستن متد تدریس، یا داشتن ظاهر آراسته، یا مدرک دکتری، معلم معلم نمی شود. معلمی، دنیایی از معرفت، شکیبایی، تخصص، تجربه، احساسات و بازیگری است. زبان آموزان ایشان برای توصیفشان از صفاتی مثل پرانرژی، مسلط، باسواد، مهربان، خوش اخلاق، خوره، الگو، حامی و مشوق استفاده می کنند. استاد حسینی، فعالیت خود را با شروع تدریس آزمون آیلتس حرفه ای تر دنبال کرده و توانست نمره 8.5 آکادمیک را کسب کند و در دهه اخیر، به صورت تخصصی در حوزه آیلتس فعال است. سپس، با تاسیس آکادمی اکسیر، او، به همراه محمود مهرعلیان در حال افزایش کیفیت آموزش زبان انگلیسی و آزمون های مرتبط می باشد. سجاد معتقد است که موفقیت، به سبک زندگی شما بستگی داشته و مربی­گری و ایجاد تغییرات بنیادین، و فرای آموزش های سطحی، به افراد هدفمند در مسیر موفقیتشان کمک می کند.

برای اطلاعات بیشتر و تماس با ایشان، می توانید لینک سجاد حسینی را ببینید.

 

محمود مهرعلیان

همه محمود را به دنیایی از محبت می شناسند؛ ویژگی ای که زبان آموز را محو درس می کند و یادگیری را سهل. استاد مهرعلیان در تعداد بیشماری از موسسات زبان تهران و شهرستان ها زبان انگلیسی و آزمون های مرتبط مثل تافل و آیلتس را آموزش داده اما همیشه ذهن دغدغه مندشان دنبال یک آرمان­شهر آموزشی بوده است که وقتی با استاد حسینی آشنا شد، دغدغه یکسان فکری­شان منجر به خلق سیستم آموزشی اکسیر شد. ایشان، صرفا یک استاد زبان نیستند، بلکه درس زندگی می دهند. کلاس های وی، با در نظر گرفتن هوش های چندگانه زبان آموزان، از جمله هوش هیجانی، بصری، صوتی، کلامی، جنبشی، موسیقیایی، میان فردی، درون فردی و حتی طبیعت گرا، تقریبا ربطی به کلاس زبان هایی که رفته اید ندارد. مباحث شاید یکسان باشند، اما منش، اخلاق، تجربه، و اجرای او تجربه ای منحصربفرد برای زبان آموزان ایجاد می کند. استاد مهرعلیان با کسب نمره 8.5 آیلتس آکادمیک، هم اکنون فضای کیفی آموزشی آیلتس را به همراه استاد حسینی در آکادمی اکسیر در درست گرفته است و هرکس که دنبال آموزش با کیفیت بوده، آن را در کلاس های آیلتس آکادمی اکسیر پیدا کرده است. کلیپ های آموزشی زیادی از ایشان در وبسایت های مختلف وجود دارد که می توانید با یک جستجوی ساده به آن ها دست پیدا کنید.

برای اطلاعات بیشتر و تماس با ایشان، می توانید لینک محمود مهرعلیان را ببینید.

 

صحبت مستقیم این دو با زبان آموزان سرتاسر جهان

اگر شما هدفی در سر دارید، و پله اول برای شما زبان و آزمون هایی مثل آیلتس است، رویاپردازی و امیدواری مسیر شما نیست. شما نیاز به یک برنامه جامع سیستماتیک دارید، چیزی که به صورت فرد محور امکان پذیر نیست. به اعتقاد ما، یک سیستم آموزشی اصولی، و قطعا عمل گرا، تنها مسیر موفقیت پیش روی شماست. به خانواده بزرگ آکادمی اکسیر ❤ بپیوندید.