قوانین و مقررات شرکت در دوره های آنلاین تلکس و خرید پکیج های خودآموز اکسیر

با خرید دوره های تلکس و پرداخت وجه، شما قوانین و مقررات ما را پذیرفته اید.

قوانین، مقررات و منشور اخلاقی آکادمی زبان اکسیر برای پلتفرم تلکس

برای بهبود فرآیند آموزش در آکادمی زبان اکسیر، و برای جلوگیری از بی نظمی که موجب نارضایتی و کاهش بازده دوره های آموزشی و برگزاری آزمون ها می گردد، قوانین زیر جهت اطلاع زبان آموزان گرامی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. لطفا قبل از اقدام به ثبت نام، تمامی موارد زیر در مطالعه کنید. زبان آموزان موافقت خود را با تمام مواد این منشور با خرید دوره های آموزشی اعلام می کنند. پس خرید، به معنای موافقت با قوانین است.

بدیهی است که در صورت عدم رعایت هر مورد، آکادمی بدون هیچ توضیح و عودت وجهی، مانع شرکت اشخاص متخلف در ادامه دوره ها یا آزمون ها شده و مسئولیت آن به عهده زبان آموز می باشد. پس لطفا با دقت مطالعه کرده و سپس اقدامه به خرید و شرکت در دوره های آنلاین تلکس کنید.

 

مقررات استرداد و رزرو شهریه دوره های خصوصی حضوری و آنلاین:

  • لطفا با دریافت مشاوره و بررسی محتوای نمونه، قبل از اقدام، از تصمیم به خرید مطمئن شوید؛
  • پشتیبانی دوره ها شش ماهه می باشد. در صورتی که مدت مورد نظر تمام شد و نیاز به پشتیبانی بیشتر داشتید، با پرداخت هزینه جداگانه اینکار امکانپذیر است؛
  • بدون دریافت مشاوره، خرید پکیج ها امکانپذیر نیست چرا که رسیدن به هدف مورد نظر بدون نظر کارشناس مورد تایید اکسیر نمی باشد.
  • اخیرا مشاهده شده است افرادی سودجود محتوای پکیج های اکسیر را در فضاهای مختلف منتشر می کنند. آکادمی اکسیر ضمن اعلام نارضایتی خود، استفاده از آن محتوا را تخلف شمرده و در حال حاضر هیچ فروشنده ی دیگری جز خود مجموعه را اعلام نکرده است.