بهترین روش شرکت در دوره های آنلاین تلکس

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آنلاین تلکس، به نکات زیر دقت کنید:(بهترین روش دوره آنلاین)

 • با انجام تعیین سطح و دریافت مشاوره قبل از ثبت نام، می توانیم متوجه بشویم که چه نمره ای، پس از گذراندن دوره در انتظار شماست.
 • اگر دوره مورد نظر کتاب همراه دارد، بهتر است که کتاب را تهیه کرده و نکات آموزشی را در آن کتاب بنویسید چرا که از شلختگی و بهم ریختگی جلوگیری می شود، و هر آموزش در یک فضای مشخص شده قرار می گیرد. بعدا وقتی به دنبالش می گردید کارتان سخت نیست و به این شکل یادگیری ساده تر می شود.
 • اگر کتاب را تهیه نمی کنید، سعی کنید حتما یک دفتر مخصوص برای مطالب آن درس در نظر بگیرید و از نوشتن مطالب روی کاغذهای رنگی و کوچک و بزرگ و پخش و پلا پرهیز کنید. دفتر لازم نیست دوخط باشد! الفبا تمرین نمی کنیم
 • هر اکسیر را چندین بار تماشا کنید و مطالب را یادداشت برداری کنید. سپس، چک کنید ببینید مطالب را به خوبی یاد گرفته اید یا خیر.
 • بعد از یادگیری تئوری مطالب، دانش را آموخته اید اما مهارت مانده است. وقت آن است که اجرا کنید. ممکن است مطالب را خیلی خوب بدانید اما نتوانید اجرا کنید. بحث مهارت جداست. شروع به تمرین کنید. مثلا، در دوره رایتینگ آیلتس، چند رایتینگ بنویسید و بعد چک کنید ببینید آیا می توانید تمامی انتظارات و آموخته ها را، در مدت زمانی که گفته شد اجرا کنید؟ یا نیاز به تمرین بیشتر دارید؟
 • گیر نکنید! وقتی جایی به مشکلی بر می خورید، اول مطالب آموزشی را دوره کنید، و سپس، اگر هنوز مشکل برطرف نشده، یه تیکت پشتیبانی بزنید. پشتیبان دوره در اولین فرصت شما را راهنمایی می کند.
 • چیزی را با اکسیر ترکیب نکنید. اکسیر خودش بمب است و مسیر کامل و جامع آموزش مبحث مورد نظر. اگر در آموزش ها، به شما کتب، مقالات و وبسایت های دیگری پشنهاد شدند، از آن ها استفاده کنید، در غیر اینصورت، آشپز که دوتا شود، اکسیر یا شور می شود یا بی نمک.
 • ترجیحا در دوره به ترتیبی که ارایه شده پیش بروید. دلیل خاص و تفکری پشت چیدمان مباحث است. با بهم ریختن پیشروی، تفکر پشت آموزش خراب شده و ممکن است نتیجه دلخواه را بدست نیاورید.

بهترین روش دوره آنلاین

 

 • تفاوت دوره های آنلاین زبان با دوره های حضوری اکسیر در چیست؟ طرح درس که کاملا یکسان است و کیفیت هر دو یکسان می باشد. تنها تفاوت، حضور فیزیکی، و ثابت بودن زمان تشکیل کلاس های حضوری آکادمی است.
 • شما همچنین می توانید دوره های تلکس را با دوره های حضوری آکادمی اکسیر ترکیب کنید. شما می توانید حین شرکت در دوره زبان عمومی سطح اینترمدیت، در دوره آنلاین گرامر انگلیسی iGram شرکت کنید، البته حتما با کارشناس مربوطه هماهنگ کنید.
 • حسی برخورد نکنید. بعد از گذراندن دوره، باید وضعیت شما دقیق اندازه گیری شود. شما نیاز به شرکت در دوره های مربوطه دارید. اینکه حس می کنید اسپیکینگ تان خوب شده دلیل بر این نمی شود که قطعا خوب شده باشد. حتما باید در امتحان آزمایشی اش شرکت کنید.
 • عجله نکنید. همه ی دوره ها را می توانید یکجا ثبت نام و شروع کنید اما اصلا توصیه نمی کنیم این کار انجام شود. اگر وقت شما کاملا خالی است، می توانید در دو یا سه دوره به صورت همزمان شرکت کنید. اگر شاغل یا محصل هستید، بیشتر از یک دوره در یک زمان برندارید. باز هم می توان در جلسه مشاوره، با توجه به ویژگی های فردی هر کس، تحلیل و تصمیم گیری بهتری داشت.
 • گذراندن دوره مساوی کسب مهارت نیست. ممکن است پلتفرم تلکس را باز کرده و ببینید همه دوره ها را می توانید مثلا با مبلغ دو میلیون تومان تهیه کنید. خوشحال می شوید که با این مبلغ، مثلا، آیلتس 7 تان را گرفتید! شرکت در دوره به هیچ عنوان به معنای ایجاد آن مهارت و توانایی در شما نیست. خرید نمی کنید! راهنمایی دریافت می کنید. ما در آکادمی اکسیر، نقش یک راهنمای راه شناس را داشته و به شما کمک می کنیم مسیر را بدون دردسر و مشکلات احتمالی تا انتها یپیمایید.
 • هیچ تضمینی نیست! شما می خواهید امتحان بدهید، ممکن است هزار اتفاق بیافتد! اکسیر تلاش 100 درصدی دارد تا شما نتیجه بگیرید اما در مقابل تلاش شما، نقش 10 درصدی دارد؛ شما چقدر تلاش می کنید؟ اگر شما نخواهید، هیچ کاری از دست ما بر نمی آید. اگر شما بخواهید، هیچ کس نمی تواند جلویتان را بگیرد!
 • تضمین هست! اگر در چند مرحله از امتحانات و آزمون های آزمایشی، مثل آزمون آزمایشی آیلتس آکادمی اکسیر شرکت کنید، می توانیم تضمین کنیم نمره ای نزدیکه به همان نمره در آن امتحان مورد نظر کسب خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید